Tagasi "Üldine Rogain arutelu" pealehele
Nähtaval 7 postitust - 1 - 7 (kokku on siin teemas 7 postitust)
 • Teema autor
  postitusi
 • #587 Reply
  User
  Guest

  “Tulemuste arvestus MOBO põhine, see tähendab nutitelefoniga, lugedes KPs olevat QR-koodi.” – kui nutitelefoni pole, kas siis kaarti ei anta ja metsa ei lasta?
  RR

  #588 Reply
  LL
  Guest

  Kaardi saab ikka ja metsa lastakse. Ainuke miinus, et tulemust ei teki protokolli.
  LL

  #589 Reply
  user
  Guest

  Kes ikka rogainipäeva pärast nutitelefoni soetama hakkab, ja see pole ka selline vidin, mida sõbralt laenad. Seetõttu eks ta vähe ahistav ole mingi potentsiaalse osalejaskonna suhtes. Kuid alati on võimalus leida nutitelefoniga sõber ja tema metsa meelitada 😉
  Lisaks 20 SI jaama metsa viia ei oleks küll suur töö.

  #590 Reply
  LL
  Guest

  Eks see on arusaadav, et pikaaegsed orienteerujad on konservatiivsed ja võivad imestada ja pahandada, et miks siis kõik ei ole nii nagu alati on olnud. Ehk siis SI ja niiöelda asi vask. Samas potentsiaalsetele nooremapoolsetele uustulnukatele on nutifonid, tahvlid ja nuhvlid palju arusaadavamad riistapuud kui miski platsmassist sõrmeotsa pikendus. Nii et tõele au andes on MOBO kasutamine sellel üritusel kalkuleeritud risk, soov proovida uusi lahendusi (MOBO rogain) ja teha asju tavapärasest teisiti. Selle üle on lubatud nuriseda ja pahandada, aga seekord on nii. Eks siis näis, kas see on ajast maas või ajast ees. Kui ei proovi, siis ei saa ka teada.
  Tõele au andes ei oleks ka küsimus ainult 20 SI jaama metsa viimises. SI jaamu tuleks siis kokku mängu ikkagi ligi 200 (6×20 metsa + nullimisjaamad + kontrollimisjaamad + finišijaamad + mahalugemisjaamad), pluss pinutäis rendi SI pulki väljarentimiseks, pluss tosin sülearvutit tulemuste mahalugemiseks, pluss teist samapalju mehi/naisi nende sülearvutite taha. Mitte et see kõik ilmvõimatu või ülejõukäiv oleks. Aga see on lihtsalt illustratsiooniks, et mis töö teevad nutikad telefonid Tarmo Klaari kirjutatud tarkvarade abil ära.
  LL

  #591 Reply
  RR
  Guest

  No problems, ei nurise ega pahanda – aega võtta ja punkte lugeda oskan isegi ja tulemus protokollis pole sellisel üritusel üldse oluline.
  RR

  #592 Reply
  RR
  Guest

  Kas NFC on ka toetatud?
  XX

  #593 Reply
  LL
  Guest

  Seekord kahjuks NFC tuge ei ole. Ehk järgmisel korral.
  LL

Nähtaval 7 postitust - 1 - 7 (kokku on siin teemas 7 postitust)
Vastus teemale: RMK rogainipäev
Sinu informatsioon: