#637
Armo
Guest

Tiim nr 184 on gps träki järgi liikunud KP-de 25 ja 39 vahel üle Suurekivi talu õueala nurga.
Samblarohelisele (õueala) astumine ei ole lubatud ja on reeglite rikkumine. Seda ei vabanda. Võistkonnasiseselt võtan vastutuse enda peale kuna mina läksin ees, soomlastest sõbrad minu järel.
Samas on põhikaardilt ja ortofotolt selgelt näha, et õueala on rogainikaardil palju suurem kui maa-ameti kaardiandmed näitavad. Seepärast lugesime õueala lõppenuks ja hakkasime kirde-edelasuunalisele teele kallutama. Põhjast lõunasse jooksime piisavalt kaugelt ümber võrkaia ja selle kõrval olnud niidetud ala, mida tinglikult siis võib ka eraomaniku õuena käsitleda, ilmselt ala pikkuse hindamisel eksisin.

Häbi on ja ega mul polegi rohkem midagi öelda kui seda, et olen juba ette arvestanud et saan noomida, kas arvestuskaardile kandmisega või kandmiseta 😉 Süda on puhas, et inimese eraomaniku privaatsust ei häirinud, aga joon näitab rikkumist.

A.A.-le: olen tuntuse üle meelitatud, aga nimeta, mis protestidest jutt, kasvõi mõnigi, ma olen elus ainult väga üksikute protestidega seotud olnud, nii ammu et isegi ei mäleta nende sisu. 🙂

Armo
Kuivan kesän oravat